Apartments NENO Žaborič

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Guests

Apartments NENO Žaborič

apartmánový dům
výhled na moře
100 metrů na pláž
2.400 EUR/1 m²
dokončeno 1/2021

Moderní apartmánový dům v oblíbeném městečku Žaborič na Šibenické riviéře disponuje šesti apartmány ve třech patrech. Prostorné apartmány mají dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj s kuchyní a velkou terasu s výhledem na moře. Dva přízemní apartmány mají navíc oplocenou zahradu o rozloze 75 m2. Ke každému apartmánu náleží prostorný sklep a jedno parkovací stání přímo před domem.

Výstavba apartmánů byla zahájena v lednu 2020 a dokončena v lednu 2021.


Dispozice

Počet budov : 1 třípatrová budova Počet apartmánů : 6 Velikost: 60 – 80 m² Výhled na moře : ANO

Vzdálenost k moři: 100 metrů  Parkoviště: ANO  Zahájení stavby: leden 2020 Dokončení: leden 2021


Vybavení

Klimatizace: ANO Výtah: NE El. rolety: ANO Sítě v oknech: ANO

Koupelny : kompletně vybavené Kuchyně: NE Společná TV anténa: ANO  Wi-fi: NE


Ceny

Cena za apartmán : 2.400 EUR/1 m² Platby : postupně dle prostavěnosti

Rezervace : 2.000 EUR Právník : 1.000 EUR


Galerie


Podrobnosti

Apartmánový dům stojí jen kousek od všech půvabných míst Žaboriče. Po pouhých 100 metrech dojdete na nádhernou pláž s mírným vstupem do vody, kde je zároveň náměstí městečka s restauracemi, kavárnami či dětskými atrakcemi. Přestože jde o velmi oblíbenou letní destinaci turistů, není tu ani v plné sezóně hlava na hlavě (prostě to není přeplněná Makarská).

Každý apartmán má dvě ložnice, z nichž každá vlastní svoji koupelnu. Kuchyňský kout je propojen s prostorným obývacím pokojem, ze kterého je panoramatickým oknem báječný výhled na moře a nedaleký ostrov Krapanj. Ve vstupní hale je dostatek prostoru pro předsíň či vestavnou skříň.

Dům je cihlový, postavený ve vysokém standardu. Apartmány jsou laděné ve světlém tónu, na podlahách je velkoformátová designová dlažba italské výroby. Apartmán je vytápěn i chlazen klimatizací umístěnou v obývacím pokoji. Lze doplnit topný žebřík do koupelen a malé designové elektrické přímotopy do obou ložnic pro pobyt v listopadu až březnu. Součástí výbavy jsou automatické elektricky ovládané rolety a sítě do oken proti komárům. Stavitel také kompletně vybavuje designové koupelny (vestavný záchod, prosklený sprchový kout bez vaničky, umyvadlo se skříňkami pod i nad zrcadlem). Součástí není kuchyně ani jakýkoliv další nábytek.


Lokalita

Adresa : Špacarova 13D, Žaborič, Chorvatsko

telefon: +420 602 37 00 77
klara.bitvarova@gmail.com

[put_wpgm id=1]

Share This