Aqua Beach Residence Žaborič

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Guests

Aqua Beach Residence Žaborič

apartmánový dům
výhled na moře
60 metrů na pláž
3.500 EUR/1 m²
dokončeno 5/2024

Naši chorvatští přátelé zahájili stavbu unikátního projektu Aqua Beach Residence Žaborič. Architektonicky moderní apartmánový dům bude stát v druhé řadě od moře. Je to jedinečné místo, kterých už je opravdu málo. Apartmánové budovy budou umístěny na jednu stranu 60 metrů od oblázkové pláže Aqua Beach a na druhou stranu 70 metrů od centra s restauracemi a zábavou. Pozemek je na rovině, v klidné lokalitě bez dopravního provozu a všechny apartmány budou orientované tak, že mimo přízemních apartmánů se zahradou budou mít z terasy výhled na moře. V tuto chvíli se již dávno staví. Je to vidět i na fotkách. Hrubá stavba bude hotova do začátku letní sezóny 2023.


Fotka stavby Aqua Beach Residence s pohledem na moře 10.4.2023

Dispozice

Počet budov : 4 třípatrové budovy Počet apartmánů : 6 + 6 + 6 + 6 Velikost: 50 – 90 m² Výhled na moře : ANO

Vzdálenost k moři: 60 metrů  Parkoviště: ANO  Zahájení stavby: říjen 2022 Dokončení stavby: květen 2024

Vybavení

Klimatizace: ANO Výtah: NE El. rolety: ANO Sítě v oknech: ANO

Koupelny : kompletně vybavené Kuchyně: NE Společná TV anténa: ANO  Wi-fi: NE

Ceny

Cena za apartmán : 3.500 EUR/1 m² Platby : postupně dle prostavěnosti

Rezervace : 10.000 EUR Právník : 1500 EUR

 

https://youtu.be/-0ZwPTr23p0
Stavba zahájena, stav k 1.11.2022
https://youtu.be/C3BRet-S4Pc
Průvodce umístěním, stav k 1.7.2022
https://youtu.be/50rPEPP_ZrM
Lokalizace projektu pomocí Google maps

 

K dnešnímu dni zbývá na prodej pouze jediný apartmán. Umístěn je v 1. patře v budově D. Stejně jako všechny ostatní apartmány má i ten poslední dvě ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní, předsíň, koupelnu a velkou terasu. Z terasy bude vidět na moře a přístav. Velkou výhodou tohoto apartmánu je jeho orientace jak na jih, tak na sever. Jinými slovy, když budete chtít sluníčko, máte ho v každou denní dobu. A když budete chtít stín, platí to samé. Každý apartmán má v ceně jedno parkovací místo přímo před domem, po domluvě lze dokoupit další. Apartmány se staví ve vysokém stavební standardu, který už musí splňovat nejpřísnější evropské stavební normy. Samozřejmě má v pořádku i veškerou stavební dokumentaci, což zejména u starší zástavby v Chorvatsku samozřejmost není. V ceně je již kompletní vybavení koupelen, klimatizace, designová velkoformátová dlažba do interiéru i na terasu, tmavá tvrzená bezpečnostní skla na terase, bezpečnostní dveře, elektricky ovládané rolety a sítě proti komárům v oknech. Za zhruba 200 EUR lze do koupelny dokoupit podlahové topení a domluvit se zatím lze i na dalších nadstandardních prvcích. Zatím proto, že stavba jde opravdu rychle. Jestli přemýšlíte o dobré investici v kombinaci se změnou životního stylu, určitě zavolejte.

CELKOVÁ SITUACE

 

 

CELKOVÁ SITUACE 1. PATRO – VŠECHNY BUDOVY

Galerie


Podrobnosti

PROČ DOPORUČUJEME PROJEKT RODINĚ I KAMARÁDŮM

Projekt tvoří čtyři třípatrové apartmánové domy – každý o šesti apartmánech. Většina apartmánů je dvouložnicová s terasou či v přízemí se zahrádkou. Výměra apartmánů je mezi 50-90m2. Prodejní cena je v tuto chvíli 3500 EUR/m2! Parkovací místo je v ceně.

Jen pro Vaši představu, v sousedním projektu se prodávají apartmány za 5000 EUR/m2 a u dalších nových projektů se nyní cena za m2 pohybuje v Žaboriči okolo 3300 EUR. Jedná se ale o pozemky, které jsou mnohem dál od moře a jsou situované u hlavní silnice. Tady žádná silnice na pláži není, prostě vyjdete z domu a po pár krocích jste přímo na krásné pláži Aqua Beach s malým bárkem prozaicky nazvaným Aqua bar.

 

NA JAŘE 2024 K NASTĚHOVÁNÍ

Stavba byla zahájena na konci září 2022 a dokončení je plánováno na jaro 2024. Pokud tedy uvažujete o koupi apartmánu v Chorvatsku a požadujete naprostou spolehlivost, top místo a prověřeného stavitele, ozvěte se nám. Naším úkolem je Vás provést celým procesem koupě apartmánu od A do Z. Tedy pomoci vám s veškerými vašimi dotazy při rozhodování, pak při administrativně – právních úkonech při podpisu smlouvy, při specifikaci stavebních úprav či vybavení apartmánu, při platbách, při veškeré komunikaci se staviteli, prostě jsme tu pro Vás. A jak budou vypadat interiéry? Zhruba tak, jak vidíte v následující fotogalerii.

 

SKVĚLE NAČASOVANÁ INVESTICE

Chorvatsko teď očekává růst cen nemovitostí. Proto je právě teď ta nejvhodnější doba na investici. Chorvatsko vstoupilo 1.1.2023 do Schengenu a přijalo Euro. Obě tyto politicky i ekonomicky velmi významné události podpoří zájem investorů o chorvatský realitní trh. Ceny přímořských realit v Chorvatsku rostou již od začátku roku 2016. V roce 2021 meziročně vzrostly o víc jak 6 %. Na celková čísla z rok 2022 ještě čekáme. Odborníci se ale shodují na tom, že během několika nejbližších let by nemovitosti na pobřeží mohly nadále růst v řádu jednotek možná i desítek procent ročně.

NÁSLEDNÉ VYUŽITÍ APARTMÁNU A PRONÁJEM

Žaborič je turisticky velmi oblíbené letovisko, poptávka po sezónním ubytování často převyšuje nabídku. Pokud tedy plánujete využít Váš apartmán nejen k vlastní rekreaci a odpočinku, ale také k pronájmu, chybu neuděláte. S veškerými ekonomickými aspekty pronájmu apartmánu v Žaboriči Vás rádi seznámíme, abyste si uměli přesně zkalkulovat, jaké jsou náklady i výnosy. Rádi Vám také pomůžeme se zajištěním správy a úklidu Vašeho apartmánu v době Vaší nepřítomnosti. Nabídnout Vám můžeme i kompletní servis pronájmu apartmánu. To znamená, že v době, kdy nemůžete být ve svém „druhém domově u moře“, postaráme se o jeho pronájem od A do Z. Vy budete pouze vydělávat.

 


Lokalita

Adresa : Krapanjska ulica 106, 22000, Žaborič, Chorvatsko

KONTAKT:

Mgr. Klára Carbová

telefon: +420 602 37 00 77
email: info@najadranu.cz

Share This