Apartments NENO Žaborič

Apartments NENO Žaborič

apartmánový dům
výhled na moře
100 metrů na pláž
2.400 EUR/1 m²
dokončeno 1/2021

Moderní apartmánový dům v oblíbeném městečku Žaborič na Šibenické riviéře disponuje šesti apartmány ve třech patrech. Prostorné apartmány mají dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj s kuchyní a velkou terasu s výhledem na moře. Dva přízemní apartmány mají navíc oplocenou zahradu o rozloze 75 m2. Ke každému apartmánu náleží prostorný sklep a jedno parkovací stání přímo před domem.

Výstavba apartmánů byla zahájena v lednu 2020 a dokončena v lednu 2021.
Dispozice


Počet budov : 1 třípatrová budova

Počet apartmánů : 6

Velikost: 60 – 80 m²

Výhled na moře : ANO


Vzdálenost k moři: 100 metrů 

Parkoviště: ANO 

Zahájení stavby: leden 2020

Dokončení: leden 2021

Vybavení


Klimatizace: ANO

Výtah: NE

El. rolety: ANO

Sítě v oknech: ANO


Koupelny : kompletně vybavené

Kuchyně: NE

Společná TV anténa: ANO 

Wi-fi: NE

Ceny


Cena za apartmán : 2.400 EUR/1 m²

Platby : postupně dle prostavěnosti


Rezervace : 2.000 EUR

Právník : 1.000 EUR
GaleriePodrobnosti

Apartmánový dům stojí jen kousek od všech půvabných míst Žaboriče. Po pouhých 100 metrech dojdete na nádhernou pláž s mírným vstupem do vody, kde je zároveň náměstí městečka s restauracemi, kavárnami či dětskými atrakcemi. Přestože jde o velmi oblíbenou letní destinaci turistů, není tu ani v plné sezóně hlava na hlavě (prostě to není přeplněná Makarská).

Každý apartmán má dvě ložnice, z nichž každá vlastní svoji koupelnu. Kuchyňský kout je propojen s prostorným obývacím pokojem, ze kterého je panoramatickým oknem báječný výhled na moře a nedaleký ostrov Krapanj. Ve vstupní hale je dostatek prostoru pro předsíň či vestavnou skříň.

Dům je cihlový, postavený ve vysokém standardu. Apartmány jsou laděné ve světlém tónu, na podlahách je velkoformátová designová dlažba italské výroby. Apartmán je vytápěn i chlazen klimatizací umístěnou v obývacím pokoji. Lze doplnit topný žebřík do koupelen a malé designové elektrické přímotopy do obou ložnic pro pobyt v listopadu až březnu. Součástí výbavy jsou automatické elektricky ovládané rolety a sítě do oken proti komárům. Stavitel také kompletně vybavuje designové koupelny (vestavný záchod, prosklený sprchový kout bez vaničky, umyvadlo se skříňkami pod i nad zrcadlem). Součástí není kuchyně ani jakýkoliv další nábytek.Lokalita

Adresa : Špacarova 13D, Žaborič, Chorvatsko

telefon: +420 602 37 00 77
klara.bitvarova@gmail.com

[put_wpgm id=1]

Share This