Aqua Beach Residence Žaborič

Aqua Beach Residence Žaborič

apartmánový dům
výhled na moře
60 metrů na pláž
3.300 EUR/1 m²
dokončeno 3/2024

Naši chorvatští přátelé zahájili stavbu unikátního projektu Aqua Beach Residence Žaborič. Architektonicky moderní apartmánový dům bude stát v druhé řadě od moře. Je to jedinečné místo, kterých už je opravdu málo. Apartmánové budovy budou umístěny na jednu stranu 60 metrů od oblázkové pláže Aqua Beach a na druhou stranu 70 metrů od centra s restauracemi a zábavou. Pozemek je na rovině, v klidné lokalitě bez dopravního provozu a všechny apartmány budou orientované tak, že mimo přízemních apartmánů se zahradou budou mít z terasy výhled na moře. V tuto chvíli se již staví. Hrubá stavba bude hotova do začátku letní sezóny 2023.


Fotka základové desky budovy A a B s pohledem na moře 1.1.2023


Dispozice


Počet budov : 4 třípatrové budovy

Počet apartmánů : 6 + 6 + 6 + 6

Velikost: 50 – 90 m²

Výhled na moře : ANO

Vzdálenost k moři: 60 metrů 

Parkoviště: ANO 

Zahájení stavby: říjen 2022

Dokončení stavby: květen 2024Vybavení


Klimatizace: ANO

Výtah: NE

El. rolety: ANO

Sítě v oknech: ANO

Koupelny : kompletně vybavené

Kuchyně: NE

Společná TV anténa: ANO 

Wi-fi: NECeny


Cena za apartmán : 3.300 EUR/1 m²

Platby : postupně dle prostavěnosti

Rezervace : 10.000 EUR

Právník : 1500 EUR


Stavba zahájena, stav k 1.11.2022
Průvodce umístěním, stav k 1.7.2022
Lokalizace projektu pomocí Google maps

K dnešnímu dni je k prodeji ještě sedm volných apartmánů. Všechny mají dvě ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní, předsíň, koupelnu a velkou terasu, ze které je v 1. a 2. patře výhled na moře. Každý apartmán má v ceně jedno parkovací místo přímo před domem, po domluvě lze dokoupit další.

CELKOVÁ SITUACE

CELKOVÁ SITUACE PŘÍZEMÍ – VŠECHNY BUDOVY

Celková situace přízemí – všechny budovy

CELKOVÁ SITUACE 1. PATRO – VŠECHNY BUDOVY

CELKOVÁ SITUACE 2. PATRO – VŠECHNY BUDOVY

GaleriePodrobnosti

PROČ DOPORUČUJEME PROJEKT RODINĚ I KAMARÁDŮM

Projekt tvoří čtyři třípatrové apartmánové domy – každý o šesti apartmánech. Většina apartmánů bude dvouložnicová s terasou či v přízemí se zahrádkou. Výměra apartmánů je mezi 50-90m2. Prodejní cena je v tuto chvíli 3300 EUR/m2! Parkovací místo je v ceně.

Jen pro Vaši představu, v sousedním projektu se prodávají apartmány za 5000 EUR/m2 a u dalších nových projektů se nyní cena za m2 pohybuje v Žaboriči okolo 3200-3300 EUR. Jedná se ale o pozemky, které jsou mnohem dál od moře a ještě k tomu u silnice. Tady žádná silnice na pláži není, prostě vyjdete z domu a po pár krocích jste přímo na krásné pláži Aqua Beach s malým bárkem prozaicky nazvaným Aqua bar.

NA JAŘE 2024 K NASTĚHOVÁNÍ

Stavba byla zahájena na konci září 2022 a dokončení je plánováno na jaro 2024. Pokud tedy uvažujete o koupi apartmánu v Chorvatsku a požadujete naprostou spolehlivost, top místo a prověřeného stavitele, ozvěte se nám. Naším úkolem je Vás provést celým procesem koupě apartmánu od A do Z. Tedy pomoci vám s veškerými vašimi dotazy při rozhodování, pak při administrativně – právních úkonech při podpisu smlouvy, při specifikaci stavebních úprav či vybavení apartmánu, při platbách, při veškeré komunikaci se staviteli, prostě jsme tu pro Vás. A jak budou vypadat interiéry? Zhruba tak, jak vidíte v následující fotogalerii.

SKVĚLE NAČASOVANÁ INVESTICE

Chorvatsko teď očekává růst cen nemovitostí. Proto je právě teď ta nejvhodnější doba na investici. Chorvatsko vstoupilo 1.1.2023 do Schengenu a přijalo Euro. Obě tyto politicky i ekonomicky velmi významné události podpoří zájem investorů o chorvatský realitní trh. Ceny přímořských realit v Chorvatsku rostou již od začátku roku 2016. V roce 2021 meziročně vzrostly o víc jak 6 %. Na celková čísla z rok 2022 ještě čekáme. Odborníci se ale shodují na tom, že během několika nejbližších let by nemovitosti na pobřeží mohly nadále růst v řádu jednotek možná i desítek procent ročně.

NÁSLEDNÉ VYUŽITÍ APARTMÁNU A PRONÁJEM

Žaborič je turisticky velmi oblíbené letovisko, poptávka po sezónním ubytování často převyšuje nabídku. Pokud tedy plánujete využít Váš apartmán nejen k vlastní rekreaci a odpočinku, ale také k pronájmu, chybu neuděláte. S veškerými ekonomickými aspekty pronájmu apartmánu v Žaboriči Vás rádi seznámíme, abyste si uměli přesně zkalkulovat, jaké jsou náklady i výnosy. Rádi Vám také pomůžeme se zajištěním správy a úklidu Vašeho apartmánu v době Vaší nepřítomnosti. Nabídnout Vám můžeme i kompletní servis pronájmu apartmánu. To znamená, že v době, kdy nemůžete být ve svém „druhém domově u moře“, postaráme se o jeho pronájem od A do Z. Vy budete pouze vydělávat.Lokalita

Adresa : Krapanjska ulica 106, 22000, Žaborič, Chorvatsko

telefon: +420 602 37 00 77
klara.bitvarova@gmail.com

Share This