Aqua Beach Residence Žaborič

Aqua Beach Residence Žaborič

apartmánový dům
výhled na moře
60 metrů na pláž
3.300 EUR/1 m²
dokončeno 3/2024

Naši chorvatští přátelé zahájili stavbu unikátního projektu Aqua Beach Residence Žaborič. Architektonicky moderní apartmánový dům bude stát v druhé řadě od moře. Je to jedinečné místo, kterých už je opravdu málo. Apartmánové budovy budou umístěny na jednu stranu 60 metrů od oblázkové pláže Aqua Beach a na druhou stranu 70 metrů od centra s restauracemi a zábavou. Pozemek je na rovině, v klidné lokalitě bez dopravního provozu a všechny apartmány budou orientované tak, že mimo přízemních apartmánů se zahradou budou mít z terasy výhled na moře.

Dispozice

Počet budov : 4 třípatrové budovy
Počet apartmánů : 6 + 6 + 6 + 6
Velikost: 50 – 90 m²
Výhled na moře : ANO

Vzdálenost k moři: 60 metrů 
Parkoviště: ANO 
Zahájení stavby: říjen 2022
Dokončení stavby: květen 2024

Vybavení

Klimatizace: ANO
Výtah: NE
El. rolety: ANO
Sítě v oknech: ANO

Koupelny : kompletně vybavené
Kuchyně: NE
Společná TV anténa: ANO 
Wi-fi: NE

Ceny

Cena za apartmán : 3.300 EUR/1 m²
Platby : postupně dle prostavěnosti

Rezervace : 10.000 EUR
Právník : 1500 EUR

 

V tuto chvíli je volných ještě 10 apartmánů. Většina z nich má dvě ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní, předsíň, koupelnu a velkou terasu, ze které je v 1. a 2. patře výhled na moře. Každý apartmán má v ceně jedno parkovací místo přímo před domem, po domluvě lze dokoupit další.

 

CELKOVÁ SITUACE

 

CELKOVÁ SITUACE PŘÍZEMÍ

 

CELKOVÁ SITUACE 1. PATRO

CELKOVÁ SITUACE 2. PATRO

 

PRVNÍ PATRO BUDOVA A a BUDOVA B

 

DRUHÉ PATRO BUDOVA A a BUDOVA B

 

PŘÍZEMÍ BUDOVA A a BUDOVA B

PŘÍZEMÍ BUDOVA C

 

1. PATRO BUDOVA C

2. PATRO BUDOVA C

 

PŘÍZEMÍ BUDOVA D

  1. PATRO BUUDOVA D

 

2. PATRO BUDOVA D

Galerie

Podrobnosti

PROČ DOPORUČUJEME PROJEKT RODINĚ I KAMARÁDŮM

Projekt tvoří čtyři třípatrové apartmánové domy – každý o šesti apartmánech. Většina apartmánů bude dvouložnicová s terasou či v přízemí se zahrádkou. Výměra apartmánů je mezi 50-90m2. Prodejní cena je v tuto chvíli 3300 EUR/m2! Parkovací místo je v ceně. Je třeba počítat s tím, že cena se s rostoucí stavbou bude navyšovat.

Jen pro Vaši představu, v sousedním projektu se prodávají apartmány za 5000 EUR/m2 a u dalších nových projektů se nyní cena za m2 pohybuje v Žaboriči okolo 3200-3300 EUR. Jedná se ale o pozemky, které jsou mnohem dál od moře a ještě k tomu u silnice. Tady žádná silnice na pláži není, prostě vyjdete z domu a po pár krocích jste přímo na krásné pláži Aqua Beach s malým bárkem prozaicky nazvaným Aqua bar.

NA JAŘE 2024 K NASTĚHOVÁNÍ

Stavba byla zahájena na konci září 2022 a dokončení je plánováno na jaro 2024. Pokud tedy uvažujete o koupi apartmánu v Chorvatsku a požadujete naprostou spolehlivost, top místo a prověřeného stavitele, ozvěte se nám. Naším úkolem je Vás provést celým procesem koupě apartmánu od A do Z. Tedy pomoci vám s veškerými vašimi dotazy při rozhodování, pak při administrativně – právních úkonech při podpisu smlouvy, při specifikaci stavebních úprav či vybavení apartmánu, při platbách, při veškeré komunikaci se staviteli, prostě jsme tu pro Vás.

SKVĚLE NAČASOVANÁ INVESTICE

Chorvatsko teď očekává růst cen nemovitostí. Proto je právě teď ta nejvhodnější doba na investici (narozdíl od ČR, kde již máme realitní cenový boom za sebou). Chorvatsko se připravuje na vstup do Schengenu a od ledna 2023 na přechod na Euro. Obě tyto politicky i ekonomicky velmi významné události podpoří zájem investorů o chorvatský realitní trh. Ceny přímořských realit v Chorvatsku rostou již od začátku roku 2016. V roce 2021 meziročně vzrostly o víc jak 6 %. Během několika nejbližších let by tak mohly nadále vzrůst v řádu desítek procent.

NÁSLEDNÉ VYUŽITÍ APARTMÁNU A PRONÁJEM

Žaborič je turisticky velmi oblíbené letovisko, poptávka po sezónním ubytování často převyšuje nabídku. Pokud tedy plánujete využít Váš apartmán nejen k vlastní rekreaci a odpočinku, ale také k pronájmu, chybu neuděláte. S veškerými ekonomickými aspekty pronájmu apartmánu v Žaboriči Vás rádi seznámíme, abyste si uměli přesně zkalkulovat, jaké jsou náklady i výnosy. Rádi Vám také pomůžeme se zajištěním správy a úklidu Vašeho apartmánu v době Vaší nepřítomnosti. Nabídnout Vám můžeme i kompletní servis pronájmu apartmánu. To znamená, že v době, kdy nemůžete být ve svém „druhém domově u moře“, postaráme se o jeho pronájem od A do Z. Vy budete pouze vydělávat.

A kde že je vlastně Žaborič a kolik zajímavých míst je kolem? Budete okouzleni, stejně jako všichni ti, kteří se sem už dlouhá léta vracejí. Mrkněte na krátké lokalizační video:

Lokalita

Adresa : Krapanjska ulica 106, 22000, Žaborič, Chorvatsko

telefon: +420 602 37 00 77
klara.bitvarova@gmail.com

 

Share This