Apartmán v 1. řadě na prodej

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Guests

Apartmán v 1. řadě na prodej

Apartmán 2kk
Přímo u pláže
Výhled na moře
Dokončení 6/2025
Velmi ojedinělá nabídka! Exkluzivně nabízíme k prodeji apartmán 2kk o velikosti 57,2 m2, který leží přímo u pláže na jednom z nejkrásnějších míst ve Střední Dalmácii. Luxusní projekt 10 apartmánů v 1. řadě od moře se nachází v Žaboriči u Šibeniku, přímo u krásné oblázkové pláže s mírným přístupem, pár desítek kroků od vyhlášené plážové restaurace a od centra městečka a asi 150 metrů od přírodní písečné pláže.
 
 

Poslední volný apartmán se nachází v 1. patře a je orientovaný na západ. Má prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, jednu ložnici, předsíň, koupelnu a terasu s výhledem na moře a západ slunce. K apartmánu patří jedno parkovací stání přímo před domem. Apartmány se staví ve vysokém stavební standardu, který splňuje nejpřísnější evropské stavební normy. Samozřejmě má v pořádku i veškerou stavební dokumentaci, což zejména u starší zástavby v Chorvatsku samozřejmost není. V ceně je již kompletní vybavení koupelny, klimatizace, designová velkoformátová dlažba do interiéru i na terasu, tvrzená bezpečnostní skla na terase, bezpečnostní dveře a elektricky ovládané rolety.
 
    Dispozice

Typ apartmánu: 2kk
Umístění: 1. patro
Velikost: 57,2 m²
Výhled na moře: ANO

Vzdálenost k moři: 60 metrů 
Parkovací stání: ANO 
Zahájení stavby: podzim 2023
Dokončení stavby: červen 2025 

    Vybavení

Klimatizace: ANO
Výtah: NE
El. rolety: ANO

Koupelny : kompletně vybavené
Kuchyně: NE
Společná TV anténa: ANO 
Wi-fi: NE

 
 

NÁSLEDNÉ VYUŽITÍ APARTMÁNU A PRONÁJEM
Žaborič je turisticky velmi oblíbené letovisko, poptávka po sezónním ubytování často převyšuje nabídku. Pokud tedy plánujete využít Váš apartmán nejen k vlastní rekreaci a odpočinku, ale také k pronájmu, chybu neuděláte. S veškerými ekonomickými aspekty pronájmu apartmánu v Žaboriči Vás rádi seznámíme, abyste si uměli přesně zkalkulovat, jaké jsou náklady i výnosy. Rádi Vám také pomůžeme se zajištěním správy a úklidu Vašeho apartmánu v době Vaší nepřítomnosti. Nabídnout Vám můžeme i kompletní servis pronájmu apartmánu. To znamená, že v době, kdy nemůžete být ve svém „druhém domově u moře“, postaráme se o jeho pronájem od A do Z. Vy budete pouze vydělávat.

ŽABORIČ JE RÁJEM NA ZEMI
Malé rybářské městečko, jen kousek od Šibeniku a od perly Dalmácie Primoštenu. Narozdíl od známých turistických lokalit je ale v Žaboriči i v plné sezóně pohoda a na pláži vždy najdete kousek jen pro sebe. Žaborič Vás okouzlí náměstíčkem s palmami, dlouhými oblázkovými plážemi a skvělými restauracemi se středomořskými specialitami. Pyšní se také přírodní písečnou pláží, která je skvělá pro malé děti nebo vodní sporty. Přestože Žaborič nepatří zrovna k největším, nudit se tu nebudete. Pro děti jsou tu v létě k dispozici velké trampolíny a v moři nafukovací aquapark. Na pláži si můžete půjčit šlapadlo či rovnou loď, stejně tak si můžete objednat výlet lodí na některý z okolních ostrovů. Jen kousek od apartmánu je vyhlášená restaurace Pomalo, kde si zaručeně pochutnáte. U pláže najdete také palačinkárnu, zmrzlinárnu nebo bistro, kde dělají parádní pizzy či hamburgery. V Žaboriči máme také vyhledávanou plážovou restauraci Shark, která byla vyhlášena jako jedna z deseti nejlepších plážových restaurací celého Chorvatska. Žaborič je strategickým místem pro podnikání výletů. Za historií se můžete vypravit do jednoho z nedalekých měst – Šibeniku, Primoštenu nebo Trogíru, za přírodou do Národního parku Krka, úžasných míst na procházky podél moře je v okolí nespočet a také stojí za to zajet trajektem na nedaleký ostrov Krapanj. Více si přečtěte v našich TIPECH NA VÝLETY 🙂  
Share This