O nás

Pojďte se seznámit

Prodej apartmánů

Nejsme klasická realitka. Jsme bláznivá rodinka, která se zamilovala do chorvatského pobřeží, usadila se v kouzelném městečku Žaborič ve Střední Dalmácii, poznala zde kupu dobrých přátel a když zrovna nejezdíme po moři na našem gumáku nebo nezvelebujeme naše dva apartmány, pomáháme kamarádovi a zkušenému staviteli Nenovi Slavicovi s prodejem nově postavených apartmánů. To je to hlavní, co nás odlišuje. Když prodáváme, tak něco, co se teprve bude stavět. Má to několik výhod. Tou hlavní je nižší cena. Můžete si také říct, jak přesně chcete, aby apartmán vypadal a jaké měl vybavení. Pak je to také moderní funglovka, která má všechny papíry naprosto v pořádku, což není na Balkáně zdaleka pravidlo. Zdánlivou nevýhodou může být to, že si chvilku počkáte. Ale většinou se tady staví přes zimu, tak čekáte jen pár měsíců. Možná někdo řekne, že to je risk. Není. Platí se po etapách a navíc jste většinou už na začátku majiteli pozemku. Od Nena máme náš první apartmán a jsme šťastní, že nás osud dal dohromady. Je radost s ním a s jeho rodinou pracovat.

Pronájem apartmánů

Cestovali jsme a poznávali. Letadlem, autem i lodí. A u toho jsme koumali, ochutnávali, koupali se a taky šetřili. A když jsme našetřili, koupili jsme od Nena úplně nový apartmán se zahradou právě v onom Žaboriči, který nás uchvátil mixem nálad. Přátelstvím, typicky dalmatínskou atmosférou, vesnickým naturelem i turistickým letoviskem, když se vám zachce, neskutečně čistým mořem a rozmanitou přírodou vybízející k výletům. Sami jsme si apartmán dali do kupy, moderně zařídili, prostě udělali podle svého. Pak jsme koupili ještě jeden a udělali to samé. Oba apartmány pronajímáme, stejně jako další čtyři zbrusu nové apartmány, o které se staráme od roku 2023. Teď už si u nás vybere každý to pravé 🙂 Nejvíc nám záleží na tom, aby se v našich apartmánech lidé cítili dobře. I proto tam je spousta vychytávek, které jinde nenajdete. Třeba paddleboard zdarma, láhev chorvatského vína na přivítanou a v apartmánech v Žaboriči dvě elektrokola. Na prvním místě je ale čistota. Uklízí tam Monika, moc odpovědná paní z vedlejší vesnice. Pečlivost je její druhé jméno. Jo a jsme samozřejmě pet friendly. O tom proč, se dočtete níže.

Náš příběh

Jsme bývalí novináři, kteří zjistili, že se mohou v životě živit i něčím jiným, než jsou reportáže, články a rozhovory. I když docela dlouho jsme si to mysleli a taky nás to hodně bavilo. Život se ale ukázal mnohem barvitější. Mimo malé marketingové agentury, neziskového organizace Psí detektiv a ordinace čínské medicíny nám nakonec přihrál i trochu více času stráveného v teple u moře, než je u našince obvyklé. Zamilovali jsme se do malebném dalmatínském městečka Žaborič nedaleko Šibeníku, kde jsme koupili dva apartmány, našli přátele a kde trávíme několik měsíců v roce. I když se hodně koupeme, musíme odtud i pracovat. Se sluníčkem v zádech nám to jde ale docela dobře 🙂

Pohoda
Sluníčko
Moře
Spolehlivě

Když máte dovolenou, chcete, abyste ji strávili pokud možno pohodově. Jednou z klíčových vlastností ubytovatele, je spolehlivost. Když něco slíbíme, tak to i splníme. A když se něco pokazí, což se může stát vždycky, uděláme maximum, aby se to rychle napravilo. To samé platí, když v Chorvatsku chcete investovat do vlastní nemovitosti. Potřebujete mít na druhé straně parťáka, o kterém víte, že hraje fér, má spolehlivé informace, dodržuje termíny, je odpovědný. My takoví jsme. Spolehněte se!

Společně

Vaše dovolená, ale i případná investice, je vždycky tak trochu společné dílo. Nejvíc samozřejmě záleží na vás. Ale na nás taky docela dost. Jsme týmoví hráči a nikdy vás nenecháme ve štychu.

S láskou a úsměvem

Když něco děláte s láskou, je to vždycky poznat. Je úplně jedno, co to je. A když to děláte s úsměvem, je to příjemné všem. Od nás nikdy neuslyšíte, že něco nejde. Jeden slavný diplomat kdysi řekl, že „svět je jako zrcadlo: Zamrač se na něho a zamračí se na tebe. Zasměj se a zasměje se také.“ A je to pravda.

Kvalitně

Všechno musí šlapat na 100 % a kouzlo je ukryté v detailu. Když pro vás připravujeme apartmán nebo kupní smlouvy na váš vysněný dovolenkový apartmán, děláme to, jako bycho to chystali pro sebe. U obojího je pro nás nejpodstatnější atmosféra toho, co prožíváte a vzpomínky, s jakými odjedete.

Zavolejte nám kdykoliv

Ozvěte se nám kdykoliv. Většinou máme zvonění zapnuté a víkendové, večerní, ranní, obědové, sváteční nebo prostě jakékoliv telefonáty nám nevadí. Naopak. Budeme rádi. Můžete nám zavolat třeba jen o radu, jak to na Jadranu zrovna funguje. Trávíme tam opravdu hodně času 🙂 Haló…už voláte +420 602 370 077

Share This