Dumiči Beach Residence

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Guests

Dumiči Beach Residence

Apartmánový dům
Výhled na moře
80 m na pláž
Dokončení 6/26

ZAVOLEJTE NÁM: +420 602 370 077


Nás prostě baví plnit sny! Naše i vaše. A proto přicházíme již se čtvrtým projektem apartmánových domů ve Střední Dalmácii. Nejsme obyčejná realitka! Jsme ti, kteří vás provedou realizací bydlení u moře od začátku až do konce. I když sníme, zároveň stojíme nohama na zemi. Pomůžeme vám proto také s tím, aby vám to ekonomicky fungovalo. Takže přátelé, Dumiči Beach Residence je vážně pecka. Staví ji opět náš kamarád a bývalý chorvatský reprezentant v basketbalu Neno Slavica (s nikým jiným koneckonců neděláme). Dva apartmánové domy s dvanácti prostornými apartmány, v klidné lokalitě jen 80 metrů od té nejkrásnější pláže v Grebaštici u Primoštenu. Žádné sídliště! Jde o menší projekt, kde každý najde, co hledá. Takhle jsme vyfotili onu 80 metrů vzdálenou pláž letos v březnu. 

Pláž Dumiči

Všech dvanáct prostorných apartmánů má výhled na moře. Oba apartmánové domy jsou součástí jednoho obytného objektu, stojí v klidné části Grebaštice, ale přitom jen 5 minut procházkou po promenádě do centra městečka. Jsme šťastní, že po třech úspěšných projektech a desítkách spokojených klientů jsme našli další krásné místo. Popravdě to vypadá, že jeden z apartmánů budeme kupovat taky. TOP umístění, zkušený stavitel, nadstandardní kvalita, rozumná cena a minimum starostí. Když mluvíme o TOP umístění, tak si ceníme především vzdálenosti od pláže (80 metrů je opravdu jak nic), klidu (žádné davy, žádná auta) a variability terénu. Hned kousek nad vámi začíná síť cyklostezek, běžecky má trasa podél moře, pokud chcete, třeba i 10 km a přitom jste 10 minut autem od Šibeniku a 10 minut autem od Primoštenu. Více informací o Grebaštici. Takhle je Grebaštica vidět z restaurace Oáza, odkud je ten nejkrásnější výhled na západ slunce, jaký jsme kdy viděli. 

Výhled na zátoku u Grabaštice z Oázy Jelinjak

O Dumiči Beach Residence

Architektonicky moderní apartmánový dům vyroste jen 80 metrů od nádherné oblázkové pláže Dumiči s romantickým bárkem. Je to jedinečné místo, kterých už je opravdu málo. Naprosto klidné, bezpečné místo bez dopravního provozu, přitom jen pár minut pěšky od centra s restauracemi a zábavou. Apartmány se staví ve vysokém stavební standardu, který už musí splňovat nejpřísnější evropské stavební normy. Samozřejmě má v pořádku i veškerou stavební dokumentaci, což zejména u starší zástavby v Chorvatsku samozřejmost není. Jestli přemýšlíte o dobré investici v kombinaci se změnou životního stylu, je to to pravé ořechové.

Dispozice apartmánů

Všechny apartmány až na poslední dva na střeše budovy, tzv. penthousy, mají stejnou dispozici. Tedy dvě ložnice, obývací pokoj spojený s kuchyní, jednu koupelnu s toaletou a prostornou terasu. Vše v moderním designu ve vysokém stavebním standardu. V ceně apartmánu je kompletní vybavení koupelen včetně sanity, příprava na kuchyňskou linku s obkladem, elektrické žaluzie, sítě proti komárům v oknech, designová velkoformátová dlažba, bezpečnostní dveře, tvrzené balkónové sklo v tmavém provedení, jedna klimatizace a jedno prostorné parkovací stání. Penthousy, tedy již zmiňované největší apartmány na střeše, mají tři ložnice, dvě koupelny s toaletou, velký obývací pokoj spojený s kuchyní, nadrozměrnou terasu a dvě parkovací stání. Apartmány s velikou zahradou ve spodním přízemí mají svůj vlastní vchod.

Důležité také je, jak apartmány vypadají uvnitř. Neno staví moderně zvenku i zevnitř. Většinou v čisté bílé a je pak na majitelích, co mají rádi a jak si apartmán vybaví. My jsme to udělali takhle a lze říci, že to takto vypadá ve všech apartmánech. 

Na jaře 2026 k nastěhování

Stavba bude zahájena v září 2024 a dokončení je plánováno do června 2026. Naším úkolem je Vás provést celým procesem koupě apartmánu od A do Z, ne jenom vás nechat podepsat kupní smlouvy. Takže:

  • Čekejte od nás spolehlivost, telefony bereme pořád a ve vztahu ke staviteli jsme vaší prodlouženou rukou.
  • Na pozemku se s vámi rádi uvidíme, všechno vám vysvětlíme a pivko na bárku jde za námi 🙂
  • Pomůžeme vám s celou administrativou od pořádné a bezpečné smlouvy, přes založení tzv. OIB (osobní identifikační číslo), bez kterého v Chorvatsku neuděláte vůbec nic.
  • Pomáhat vám budeme také s realizací přesné představy o vašem apartmánu, ale také s pohlídáním dodržování smlouvy, upozorňováním na klíčové momenty (výběr barvy obkladů, výběr počtu klimatizací, umístění zásuvek a všech dalších prvků v apartmánu) nebo s řádným a včasným předáním.
  • Tím to ale nekončí – je potřeba apartmán zprovoznit, takže pomůžeme s praktickými věcmi, jako je třeba vyzvednutí popelnice a zařízení internetu, ale také třeba s přepisem vody a elektřiny a dalších věcí, kterými jsme si sami už mnohokrát prošli.
  • Když budete chtít, můžeme vám apartmán pronajímat nebo vám minimálně poradíme, jak na to.
  • A pomůžeme vám se vším ostatním  – třeba s tím, jak sehnat parkování na loď nebo jak a odkud vybavit apartmán.

Je toho docela dost. Ale nejsme na to sami. Je náš pět 🙂 Fotka je taky nad Grebašticí.

Určitě vás zajímá, kde pozemek vlastně leží. Vzali jsme dron, udělali v lednu fotku a vyšrafovali místo, kde bude Dumiči Beach Residence stát.

Pozemek pro Dumiči Beach Residence

Dispozice

Počet budov: 2 třípatrové budovy

Počet apartmánů : 6 + 6  

Velikost: 60 – 180 m²

Výhled na moře: ANO

Vzdálenost k moři: 80 metrů

Parkoviště: ANO 

Zahájení stavby: září 2024 

Dokončení stavby: červen 2026 

Vybavení

Klimatizace: ANO

Výtah: NE

El. rolety: ANO

Sítě v oknech: ANO

Koupelny: kompletně vybavené

Kuchyně: NE

Společná TV anténa: ANO 

Wi-fi: NE

PLÁNKY APARTMÁNŮ

SPODNÍ PŘÍZEMÍ 

 

PŘÍZEMÍ

 

PRVNÍ PATRO

   

DRUHÉ PATRO

   

CELKOVÁ SITUACE

CENY APARTMÁNŮ DUMIČI BEACH RESIDENCE

A jsme u toho. Aby se sny o trávení více času u moře stávaly realitou, je fajn, když to celé ekonomicky funguje. Cena za m2 je 3100 Eur, v případě penthousů 2800 Eur/m2. Jde o skvělou cenu, jelikož konkurenční projekty v okolí začínají na cenách až od 3300 až 3500 EUR. Během následujícího roku a půl, tedy do předání apartmánů majitelům, se vzhledem ke skvělé ceně a dlouhodobému růstu cen nemovitostí v Chorvatsku očekává zhodnocení investice o 15%. To je první část dobré zprávy. A druhá část dobré zprávy je, že u tohoto projektu vychází zlaté pravidlo, že když si budete brát hypotéku, musí splátky pokrýt příjem z pronájmu. A to tento projekt splňuje. Můžeme to s vámi propočítat.

Momentálně je zarezervováno pět apartmánů, k prodeji je stále k dispozici sedm nádherných apartmánů:

 

BUDOVA A                                                                         BUDOVA B

Stan 2: 270.000 Eur                                                            
Stan 3: 267.500 Eur                                                            Stan 3: 253.500 Eur
Stan 5: 267.500 Eur                                                            Stan 4: 277.500 Eur
Penthouse: 505.000 Eur                                                     Penthouse: 480.000 Eur

V ceně apartmánu je 1x parkovací stání přímo před domem. V ceně penthousu je v ceně 2x parkovací stání. V případě přízemních apartmánů je v ceně také zahrada o velikosti 150 m2.

Chystáme pro vás hezké lokalizační video i osobní stand upy z pozemku a celé Greabaštice. Než ale vzniknout, tady rychlá lokalizace z dronu. 

NAŠE DOSAVADNÍ PROJEKTY

Dumiči Beach Residence není naše prvotina. Společně se stavitelem Nenem Slavicou máme za sebou již tři povedené projekty se zhruba čtyřmi desítkami apartmánů. Ve všech třech všechno klaplo. Apartmány stojí a spokojení majitelé tráví nejen hodně času u moře, ale také s námi. Dost často se z nás totiž stanou kamarádi. Chcete si s někým z majitelů apartmánů zavolat? Klidně. Všechno vám mohou autenticky popsat. Řekněte si o telefon na kohokoliv z našich referencí. Rádi vám ho pošleme. Mrkněte se sami, co se nám za poslední roky podařilo. 

APARTMÁNOVÝ DŮM ŽABORIČ

 

APARTMÁNOVÝ DŮM GREBAŠTICA

 

AQUA BEACH RESIDENCE (předává se v létě 2024)

Následné využití apartmánu na pronájem

Grebaštica je turisticky velmi oblíbené letovisko, poptávka po sezónním ubytování často převyšuje nabídku. Pokud tedy plánujete využít váš apartmán nejen k vlastní rekreaci a odpočinku, ale také k pronájmu, chybu neuděláte. Zhruba dvě třetiny investorů na Jadranu kombinují vlastní využití a pronájem. S veškerými ekonomickými aspekty pronájmu apartmánu vás rádi seznámíme, abyste si uměli přesně zkalkulovat, jaké jsou náklady i výnosy. Rádi Vám také pomůžeme se zajištěním správy a úklidu Vašeho apartmánu v době vaší nepřítomnosti. Nabídnout Vám můžeme i kompletní servis pronájmu apartmánu. To znamená, že v době, kdy nemůžete být ve svém „druhém domově u moře“, postaráme se o jeho pronájem od A do Z. Volejte kdykoliv, těšíme se na vás. Hlavou našich přímořských aktivit je naše Klára. Tedy Klára Carbová. Telefon má pořád v ruce a energií vás nabije hned, jak se s ní uslyšíte 🙂

Skvěle načasovaná investice

Chorvatsko aktuálně prochází obdobím růstu cen nemovitostí. Země vstoupila 1.1.2023 do Schengenu a přijala Euro. Obě tyto politicky i ekonomicky velmi významné události podpořili zájem investorů ze zahraničí o chorvatský realitní trh. Ceny přímořských realit v Chorvatsku rostou již od začátku roku 2016. Podle dat Eurostatu vzrostla mezi lety 2021 a 2022 cena bytů na chorvatském realitním trhu o 17%. Cen růst nemovitostí nebude v příštích letech tak intenzivní, ale podle odborníků by u příbřežních nemovitostí měl pokračovat. 

KONTAKT

Mgr. Klára Carbová

telefon: +420 602 37 00 77

email: rezervace@najadranu.cz

Klára Carbová má na starosti prodej pro Česko, Sana Slavica, dcera stavitele, administrativu v Chorvatsku

Share This