O Grebaštici

Grebaštica je kouzelné rybářské městečko mezi Šibenikem a Primoštenem. Pyšní se dlouhými oblázkovými plážemi, spoustou tradičních dalmáckých restaurací a nezaměnitelnou poklidnou atmosférou i v plné sezóně. Grebaštica je vyhlášená tím, že kdo ji jednou navštívil, už nechce jezdit jinam. A věřte mi, je to pravda! Grebu, jak jí říkají místní, si zamilujete!

Naše apartmány najadranu.cz se nacházejí v novém domě vzdáleném od pláže a centra městečka asi minutu chůze. V centru na Vás čekají nejenom restaurace a kavárny, ale také proslulá zmrzlinárna a pizzerie! V centru jsou také dva obchody, stánky se suvenýry a kadeřnický salon. Kdo miluje procházky podél moře při západu slunce, přijde si zde na své. Celým městečkem prochází promenáda lemovaná plážemi a malými zátokami.

Apartmánový dům www.najadranu.cz v Grebaštici
Výborná poloha apartmánů

Grebaštica je ráj pro rodiny s dětmi. Přístup do moře je mírný a vzhledem k poloze Grebaštice v zálivu zde nebývají vlny. Voda je tu křišťálově čistá. V letní sezóně se otevřou v moři tři nafukovací aquaparky, je tu také půjčovna lodí, paddleboard mají naši hosté ke každému apartmánu k dispozici zdarma.

Pláž Grebaštica

Možností koupání je v Grebě několik, kromě krásných dlouhých pláží tu naleznete i opuštěnou robinsonskou pláž na poloostrově Sv. Milukáše, kam se dostanete příjemnou procházkou podél moře. Toto místo je jako stvořené pro pejskaře nebo pro ty, kteří chtějí mít pláž jen sami pro sebe 🙂 Více informací naleznete v našich tipech na krásné pláže v okolí ZDE.

Celkový pohled na Grebaštici

Když zatoužíte opustit ráj se jménem Greba, pár kilometrů odsud je perla Dalmácie – město Primošten, národní park Krka, úchvatné centrum starého Šibeniku, aquapark Solaris nebo zážitková restaurace Oáza, odkud jsou nezapomenutelné výhledy na západ slunce. O výletech v okolí si můžete přečíst ZDE.

S Grebou prostě při výběru Vaší dovolené nešlápnete vedle!

Grebaštica na jaře

Share This