28 Čvc

Díky za vaši důvěru

Před nedávnem jsme spustili prodej apartmánů v nově vznikajícím projektu Aqua Beach Residence Žaborič. I když už máme zkušenosti ze dvou předešlých projektů, tohle bylo opravdu sousto. Celkem 24 apartmánů ve dvou respektive čtyřech budovách, které by se měly postavit během roku a půl. Jasně, jde o parádní místo. Druhá řada od moře, 50 kroků ke krásné pláži s průzračnou vodou, 80 kroků do centra městečka. Ale i tak…

Po dvou měsících prodeje má své majitele 13 apartmánů a já mám obrovskou radost, že se projektu daří. Moc si vážím toho, že můžeme být jeho součástí. Hlavně bych ale chtěla poděkovat za důvěru, kterou do projektu noví majitelé vložili, za jejich přátelský přístup a nadšení, s jakým do Žaboriče přijíždějí. Je vidět, že Češi se toho nebojí a že Chorvatsko mají ze srdce rádi.

S úsměvem jde všechno líp a stejně jako v našem předešlém projektu v Grebaštici se i v Žaboriči sešla fajn parta lidí. Motivací je pro ně hlavně změna životního stylu v kombinaci s dobrou investicí. Když už jsem u projektu apartmánového domu se šesti byty v Grebaštici, poděkování patří i majitelům těchto bytů. Ty už v si v září začnou zařizovat kuchyně a další věci, ale před rokem byli na startu stejně, jako nyní kupující v Žaboriči.

V Chorvatsku jsme s rodinou dva roky. Půlku roku trávíme v Žaboriči a půlku v Česku. Neměnila bych. Tohle místo milujeme a je skvělé, že můžeme díky našich zkušenostem pomáhat dalším lidem v plnění jejich snu. Koupě nemovitosti v zahraničí je totiž velké přání mnoha lidí, ale jen někteří najdou tu odvahu do toho skutečně jít.

Takže, kdo ještě váháte nebo se vám hlavou honí kupa otázek spojených s koupí apartmánu v Chorvatsku, kdykoli se na mě obraťte 🙂 Ráda se vám budu věnovat.

Klára Carbová

KONTAKT

Více o projektu Aqua Beach Residence ZDE

Share This