Marko 2 na pláži s terasou

11 Led

Marko 2 na pláži s terasou

Tak v tomto luxusním apartmánu budete mít pocit, že bydlíte na moři. Ráno otevřete oči a první, co vidíte z postele, je blankytně modrá. Vejdete do skvěle zařízené kuchyně a kolem Vás výhled na moře. Vstoupíte na prosklenou terasu s posezením a před Vámi nekonečné výhledy na širé moře a ostrovy. Sejdete před dům a jste na pláži. Zkrátka vysněná dovolená 🙂

Nadstandardně vybavený apartmán Marko 2 se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami leží přímo na pláži a místní promenádě. Přestože jste skoro v centru dění, o soukromí se bát nemusíte. Apartmán je ve druhém patře, tudíž Vám sem nikdo nevidí, naopak Vy jste ti, kdo má nejlepší rozhled 🙂

Pro rodinnou dovolenou těžko budete hledat krásnější místo. Apartmán je moderně vybavený, všechny místnosti jsou klimatizované, samozřejmostí je WIFI, pračka a vlastní paddleboard.

Kuchyň je obrovská, plně vybavená se všemi spotřebiči včetně myčky, kávovaru či toastovače.

Hned před domem jsou Vám k dispozici vlastní lehátka, která si přenesete o tři metry dále na pláž. Asi 100 metrů od domu je jedna z nejkrásnějších plážových restaurací, vyhlášená dokonce v top deseti v celém Chorvatsku.

Do samotného centra městečka se dostanete po promenádě před domem asi za dvě minuty chůze.

Pláž před domem je kamínková, mírná, vhodná pro děti. O kousek dál najdete také přírodní písečnou pláž, v těchto místech Střední Dalmácie opravdový poklad.

Tak co, už balíte kufry? 🙂Žaborič je rájem na Zemi

Malé rybářské městečko, jen kousek od Šibeniku a od perly Dalmácie Primoštenu. Narozdíl od známých turistických lokalit je ale v Žaboriči i v plné sezóně pohoda a na pláži vždy najdete kousek jen pro sebe.

Žaborič Vás okouzlí náměstíčkem s palmami, dlouhými oblázkovými plážemi a skvělými restauracemi se středomořskými specialitami. Pyšní se také přírodní písečnou pláží, která je skvělá pro malé děti nebo vodní sporty.

Přestože Žaborič nepatří zrovna k největším, nudit se tu nebudete. Pro děti jsou tu v létě k dispozici velké trampolíny a v moři nafukovací aquapark. Na pláži si můžete půjčit šlapadlo či rovnou loď, stejně tak si můžete objednat výlet lodí na některý z okolních ostrovů.

Jen kousek od apartmánu je vyhlášená restaurace Pomalo, kde si zaručeně pochutnáte. U pláže najdete také palačinkárnu, zmrzlinárnu nebo bistro, kde dělají parádní pizzy či hamburgery. V Žaboriči máme také vyhledávanou plážovou restauraci Shark, která byla vyhlášena jako jedna z deseti nejlepších plážových restaurací celého Chorvatska.

Žaborič je strategickým místem pro podnikání výletů. Za historií se můžete vypravit do jednoho z nedalekých měst – Šibeniku, Primoštenu nebo Trogíru, za přírodou do Národního parku Krka, úžasných míst na procházky podél moře je v okolí nespočet a také stojí za to zajet trajektem na nedaleký ostrov Krapanj. Více si přečtěte v našich TIPECH NA VÝLETY 🙂


Lokalita

Adresa: Obala Govića, Žaborič, Chorvatsko

Poloha apartmánu na mapě


Kontakt

Klára Carbová

Tel: +420 602 37 00 77
Email: rezervace@najadranu.cz