Sun&Sea s terasou a výhledem na moře

12 Srp

Sun&Sea s terasou a výhledem na moře

Prostorný apartmán (69 m2) ve druhém patře s krásnou terasou a částečným výhledem na moře nabízí 2 ložnice, 2 koupelny, plně vybavenou kuchyň a obývací prostor s rozkládacím gaučem. Samozřejmostí je klimatizace, WIFI, TV, gril a venkovní sprcha. K dispozici je zdarma paddleboard. Kapacita 4+2. Pejsky vítáme. Dvě parkovací místa hned před domem. Pláž a centrum města s restauracemi, cukrárnou a dětským hřištěm jsou vzdáleny cca 100 m.
Dispozice


Počet osob : 4+2

Koupelny : 2

Ložnice : 2

Postele : 1x manželská, 2x oddělené, 1x rozkládací gauč


Příjezd : 14:00 

Odjezd : 10:00

Typ ubytování : Apartmán ve 2. patře

Terasa: ANO, prostorná s částečným výhledem na moře

Zahrada: NE

Vybavení


Wifi : ANO, zdarma

Výtah : NE 

Fén : ANO

Klimatizace : ANO


Parkování : zdarma

Trezor : NE

Televize : ANO

Gril: ANO

Ceny


Cena za apartmán : od 60 EUR/noc

Závěrečný úklid : 50 EUR


Kauce : NE

Záloha : 30 % při rezervaci
GaleriePodrobnosti

Druhé jméno apartmánu Sun&Sea je luxus a pohodlí. Zcela nový apartmán má vše a ještě mnoho navíc, co očekáváte od zázemí na dovolené. Je prostorný, světlý a zařízený do posledního detailu. Večery na vzdušné terase se světýlky, grilem a lahví vína jsou nezbytnou součástí.

Sun&Sea má velkou kuchyň, kde nechybí myčka Bosh, veškeré kuchyňské vybavení včetně kávovaru, mixéru a mikrovlnné trouby. Najdete zde také koření, sůl, cukr či chorvatský olivový olej. V prostorném obývacím pokoji je rozkládací pohovka a TV s možností českých kanálů. Samozřejmostí je rychlá klimatizace a WI-FI. Ve všech oknech jsou sítě proti komárům a automatické venkovní rolety. Ložnice jsou vždy připravené ve voňavém povlečení s čistými osuškami a ručníky. Fén a mýdlo nechte doma, vše tu je, včetně pračky. Ať už přijedete s dětmi, se psy nebo jako parta dospěláků, máme tu pro všechny spoustu zábavy. Paddleboard, míčové sporty, nafukovací lehátko, společenské hry, hračky, pastelky, čtivo, nově i možnost pronájmu pípy.

V tomto apartmánu si opravdu odpočinete. Je tu totiž božský klid. Za zábavou, křišťálově čistou vodou nebo vyhlášenými restauracemi to přitom máte, co by kamenem dohodil.Lokalita:

Adresa : Špacarova 13D, Žaborič, Chorvatsko

Tel: +420 602 37 00 77
Email: rezervace@najadranu.cz

Zkušenosti našich hostů  

Jedna z našich nejkrásnějších dovolených! Vážně jsme se tu cítili jako doma. Apartmán Sun&Sea je dokonale zařízený, postele jsou pohodlné a večery na terase kouzelné. Děti se ohromně vyblbly na paddleboardu, nadšeni jsme byli i z pláží v Žaboriči a čistého moře. Také se nám líbily restaurace a cukrárny v blízkém okolí. Díky moc 🙂

Petra Libichová